Wszystko, co należy wiedzieć o PGA Pro.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grą, nadal się uczysz lub chcesz ją ulepszyć, dobrym pomysłem może być praca z PGA Professional. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o przenoszeniu gry na wyższy poziom dzięki PGA Pro.

174179451_10

1. Co to jest PGA Pro?

PGA Pro to zawodowy golfista posiadający kwalifikacje akademickie i przeszkolony do nauczania gry w golfa w ramach Stowarzyszenia Zawodowych Golfistów. PGA Professionals to członkowie PGA, którzy ukończyli szerokie wykształcenie i posiadają doświadczenie, które kwalifikuje ich do kariery w branży golfowej.

2. Jak znaleźć PGA Pro?

Wejdź na www.pga.com i kliknij „znajdź instruktora” w zakładce „instrukcja” u góry strony. Do wyboru jest wielu specjalistów dydaktycznych, więc znajdź najbliższego, aby rozpocząć naukę!

3. Jak mogę znaleźć odpowiedni PGA Pro dla mnie?

Znalezienie odpowiedniego PGA Pro zależy od tego, kim jesteś i na jakim poziomie golfa chcesz się dostać. To sprawia, że ​​proces wyboru instruktora jest specyficzny i niepowtarzalny dla każdego golfisty. Niektóre czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze PGA Pro, to zgodność, akredytacja i doświadczenie. Musisz być w stanie zaufać swojemu PGA Pro, komunikować się z nim, aby zdobyć doświadczenie i wiedzę, których szukasz.

4. Jakie są zalety posiadania profesjonalnego instruktora?

PGA Pro ma wiele zalet. Instruktorzy ci mogą przekazywać wiedzę i dzielić się swoimi doświadczeniami z czasu spędzonego w branży golfowej. Posiadanie PGA Pro to idealny sposób na rozwój osobistej gry w golfa i dalsze zdobywanie wiedzy na temat sportu i jego potencjału. Chociaż mówią, że praktyka czyni mistrza, zawsze jest miejsce na poprawę. PGA Pro może być z Tobą na każdym kroku!

5. Jak mogę zostać PGA Teaching Pro?

PGA Golf Management University Program to program dla początkujących profesjonalistów PGA, aby dowiedzieć się o golfie i sukcesach w branży golfowej. Jest to 4,5 – 5-letni program, który składa się z czasu w klasie i doświadczenia z różnych staży. Po ukończeniu PGA Golf Management University Program uzyskasz dyplom uczelni, zostaniesz zakwalifikowany jako członek PGA i będziesz mieć 100% staż.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim profesjonalistom PGA, którzy ciężko pracują każdego dnia, aby rozwijać grę w golfa i pomagać w rozwoju innych. Znajdź swój PGA Professional już dziś!

Polna 1, 09-110 Bolęcin
(+48) 600-250-380
kontakt@golfcamp.pl

Polityka Prywatności & Cookies © 2019 I GOLF CAMP SP. Z O.O. I Wykonanie Strony Internetowej: OzonMedia